השוואת מחירים לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים - YafeLanu

  • מלאו את הטופס וקבלו עד 5 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
* השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות
שם מלא
דוא"ל
סוג הטיפול
מס' טלפון

כללית אסתטיקה

כללית אסתטיקה מבית קופת חולים כללית, מפעילה רשת מרפאות אשר מטרתן לטפל ולעזור בצד היותר יפה של החיים. המרפאות משמשות למגוון טיפולים קוסמטיים, הסרת שיער בלייזר וניתוחים פלסטיים. לכללית אסתטיקה יש 10 סניפים בפריסה ארצית רחבה, מהצפון ועד הדרום. קופת חולים כללית משתמשת במשאבים הקיימים של כוח האדם, על מנת לתת את הטיפול הטוב ביותר. מגוון התחומים בהם עוסקות המרפאות מאפשרות לאנשים רבים למצוא את מבוקשם.

הכירורגיה הפלסטית מתמקדת במתיחת פנים, הרמת עפעפיים, עיצוב גבות,הצמדת אוזניים, מתיחת בטן, שאיבת שומן, הגדלה או הקטנת חזה, הרמת חזה, ניתוח אף, עיצוב סנטר והרמת מצח וגבות. הטיפולים האסתטיים אשר מציעה כללית אסתטיקה הם כדוגמת טיפולי פילינג שטחי עד עמוק, טיפול בקמטים באמצעות הזרקות חומרים, העלמת נימים וורידים, עיבוי שפתיים, הסרת נגעים וטיפולים כנגד הזעת יתר.

יתרונות כללית אסתטיקה

היתרונות הקיימים בבחירת טיפולים או ניתוחים ברשת גדולה כמו כללית אסתטיקה היא במגוון הרופאים הקיימים. הרשת מתחייבת כי אלה רופאים מומחים בתחומם, אשר רכשו ניסיון וידע על תחום עשייתם. כמו כן, הרשת מתחייבת לעמוד בסטנדרטים המקובלים על פי קופת חולים כללית, ובתנאי האיכות הקפדניים שהציבה לעצמה. הניתוחים הפלסטיים מתבצעים בבתי החולים השייכים לקופת חולים כללית או במרפאות פרטיות ברחבי הארץ.

יתרון נוסף אשר קיים בניתוחים או טיפולים אשר נעשים ברשת גדולה היא הנגישות לכל אחת מהמרפאות הקיימות. מבחר הטיפולים אשר נעשים תחת קורת גג אחת, מהווה יתרון נוסף, המאפשר למטופלים להתרשם ממגוון הטכנולוגיות ומעושר הידע הקיימים. ישנה אפשרות לבחור ברופא או במטפל המבצע, מתוך מבחר אנשי מקצוע, על פי הכימיה אשר נוצרה, או על פי חוות דעת שהתקבלו ממטופלים קודמים. מגוון המכשירים החדשניים וחומרי המילוי אשר נעשה בהם שימוש קיבלו אישורים ממשרדי הבריאות הגדולים והם נחשבים כבטיחותיים ואיכותיים ביותר.