השוואת מחירים לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים - YafeLanu

  • מלאו את הטופס וקבלו עד 5 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
* השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות
שם מלא
דוא"ל
סוג הטיפול
מס' טלפון

ד"ר מוסקונה

ד"ר רוני מוסקונה, הינו מנתח פלסטי מומחה לכירורגיה פלסטית, מהבכירים והמוכרים בארץ, מומחה בניתוחים פלסטיים בכלל וניתוחי שחזור שד בפרט. ד"ר מוסקונה הינו בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב, ועובד כיום כמנתח פלסטי בכיר במרכז הרפואי רמב"ם שבחיפה. כמו כן, ד"ר מוסקונה מקבל את מטופליו באחת משתי מרפאותיו הנמצאות בחיפה וברמת אביב.

לד"ר מוסקונה ניסיון רב בשחזורי שד לאחר כריתה, לרוב בעקבות מחלת סרטן השד. בנוסף, מבצע ד"ר מוסקונה ניתוחי הגדלת חזה לרבות הגדלת חזה באמצעות הזרקה, הרמה או הקטנת חזה לרבות הקטנת חזה לגברים, ניתוחי אף, מתיחות בטן, מתיחת פנים, שאיבת שומן לרבות מתיחת בטן, צלוליט ועיצוב ישבן וקוסמטיקה וגינלית. כמו כן, הוא מבצע תיקון פגמים אשר נוצרו מניתוחים פלסטיים כושלים. במרפאה, אפשר לבצע גם טיפולי קוסמטיקה שמרניים יותר כמו מילוי קמטים, מילוי שפתיים ועוד.

ניסיונו של ד"ר מוסקונה

את ניסיונו העשיר כמנתח פלסטי רכש ד"ר רוני מוסקונה בהשתלמויות מקצועיות בכמה מרכזים רפואיים, מהמובילים בארצות-הברית, אירופה ואוסטרליה.. כמו כן, יש לו ניסיון אקדמי נרחב הכולל הצגות והרצאות בכנסים לאומיים ובינלאומיים ופרסום מאמרים שונים אשר התפרסמו בכתבי העת היוקרתיים.

בטרם ההחלטה על ניתוח זה או אחר, יש להגיע לבדיקת ייעוץ, בה יסביר ד"ר מוסקונה על הניתוח והצפוי בו, תופעות הלוואי והסיבוכים הפוטנציאלים. כמו כן, יש לבצע שיחה בה יתואמו הציפיות, יועלו חששות שונות, יישאלו שאלות וייחתם טופס בין הצדדים, המסביר את כל מה שפורט בעל פה. מעבר לכך, כדאי להתרשם מטכניקת הניתוח, ומהיחס הניתן לפני ואחרי הניתוח. יש לשאול ולבקש חוות דעת והמלצות ממטופלים קודמים שעברו ניתוחים דומים אצל אותו מנתח. במהלך התהליך של קבלת ההחלטה, ישנה אפשרות להתייעץ עם כל אחד מאנשי צוות המרפאה הגדולה.